Novotel Türkiye: Novotel Gaziantep

Novotel Gaziantep


Novotel markası, Gaziantep'i kendi kategorisinde yepyeni bir hizmet anlayışı ile tanıştırıyor. Uluslararası standartlarda gerçek bir dört yıldızlı marka olan Novotel, görünüş ve gösterişte hiçbir abartıya izin vermeden  son derece yalın ve modern bir dekorasyon konsepti ile, misafirlerin konforunu maksimize etmeye yönelik her türlü detayın düşünüldüğü etkin mekan tasarımları, modern teknolojik alt yapısı ve maksimum servis anlayışı ile misafirlere bir otelde kendilerini evlerinin doğallığında olduğu kadar rahat hissettirecek her türlü ihtiyaçların eksiksiz karşılandığı, eşsiz bir otel ortamı sunuyor.
 
Belki evinizdeki odanızdan bile daha rahat edebileceğiniz ergonomik bir yaklaşımla tasarlanmış 92 Novation odası ve 4 Novation Suiti, 650 kişiye kadar toplantılara ev sahipliği yapabilecek tam donanımlı 5 toplantı salonu, seyahat ederken dünya ile bağlantıyı kaybetmemeniz için, en son teknolojiye sahip iş merkezi, odalarda hızlı internet, genel kullanım alanlarında kablosuz internet erişimi, daima fit olmanız için spor salonu, ve açık yüzme havuzu; yine yepyeni bir yaklaşımla, istediğiniz yemeği otelin Nov'Gaia Restoranı ve Barı veya oda servisinden alabilmenize imkan veren açık bir yiyecek/içecek hizmet anlayışı ve her şeyden önemlisi; iyi eğitimli, genç, dinamik ve güleryüzlü Novotel personeli ile Novotel Gaziantep, Gaziantep'i uluslararası kalite ile tanıştırıyor.
 
Sunduğu hizmetler ile hem iş dünyasına hem de ailelere hitap eden Novotel, özellikle çocuklara verdiği önemi yurtdışında çok iyi bilinen "Novotel Aile Politikası" ile ispatlıyor. Novotel'de 16 yaşından küçük iki çocuk, anne babasının veya büyükanne-büyükbabasının odasında kahvaltı dahil ücretsiz konaklayabiliyor. Eğer aynı odada kalmayı değil de, ikinci bir oda almayı tercih ederseniz, oda fiyatınızın sadece % 50'sini ödeyerek çocuklarınızı 2.odaya alabiliyorsunuz.
Novotel Gaziantep'te 90 standart, 2 engelli olmak üzere toplam 92 oda, açık yüzme havuzu, 3 toplantı salonu, 1 adet 550 metrekare çok amaçlı salon, bar, cafe, fitness salonu ve sauna bulunuyor.
Genel Özellikler:
Merkezi klima ve ısıtma, bahçe, kablosuz internet, business center, kuru temizleme, 24 saat oda servisi, ücretsiz otopark, açık havuz, fitness center, 3 toplantı odası (762 max. kapasite). En büyük salon kapasitesi: 650 pax
Oda Özellikleri:
Kasa, hızlı internet bağlantısı, çay/kahve makinesi, merkezi klima, duş, wc, saç kurutma makinesi.
Adres:
Yaprak Mah. İstasyon Cad.
No:76/A 27400
Şehit Kamil / Gaziantep
Tel: +90(342) 211 00 00
Faks: +90(342) 211 00 11
www.novotel.com

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Otel konumu, imkanları ve kalitesiyle bence Gaziantep ilindeki en iyi seçim. Fiyat olarak makul, merkeze yakın ve odaları konfor için gereken her şeyi sunuyor.